Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Genel İngilizce Eğitimleri

ONLİNE GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

Kendiniz için en iyi yatırıma bugün başlayın!

İngiliz Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları’nın Tesol ve Celta sertifikalı anadili İngilizce olan eğitmenleri tarafından canlı ve interaktif şekilde verdiği Online Genel İngilizce Kursu, kalıplaşmış eğitimlerin dışında ezber bozan bir eğitimdir.

Avrupa dil standartlarına göre 6 seviyeden oluşan Online Genel İngilizce Kursu; grup dersleri ya da birebir ders şeklinde olmak üzere yüz yüze alınan ders kalitesinde gerçekleşmektedir.

Geride kalmayın, her yaş ve seviyeye uygun Online Genel İngilizce Kursumuza şimdi katılın!

Yetişkinler İçin (ADULT) Online Genel İngilizce Kursu

GRUP DERSLERİ YA DA BİREBİR DERSLER

Çocuklar İçin (7-11 Yaş) Genel İngilizce Kursu (KIDS)

GRUP DERSLERİ YA DA BİREBİR DERSLER

Gençler İçin (11-17 Yaş) Online Genel İngilizce Kursu (TEENS)

GRUP DERSLERİ YA DA BİREBİR DERSLER

Junior English (3-6 Yaş) Online Genel İngilizce Kursu

GRUP DERSLERİ YA DA BİREBİR DERSLER

Çocuklar İçin Eğlendirirken Öğreten Online İngilizce Eğitim Modeli İle Tanışın!

Çeşitli aktivitelerle planlanan derslerimiz çocuklarımızı eğlenerek öğretirken okuma, yazma, dinleme ve konuşma temellerini almalarını sağlıyor. Böylece çocuklarınız kalıplaşmış ve ezbere dayalı bir eğitim değil, kendi yaş gruplarına hitap eden eğitim içerikleri ve metotlarıyla 4 temel beceri üzerine eğitim alırlar.

7-11 yaş grubu için özel hazırlanan ders içeriğimiz, çocuklarımızın dilinden anlayan ve dersleri daha eğlenceli hale getirilen uzman öğretmenlerimiz sayesinde çocuklarınızın bir sonraki dersi iple çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Gençlerin Dilinden Anlayan Online Eğitim Modeli

İngiliz Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları olarak, 12-17 yaş aralığındaki öğrenciler için özel olarak hazırladığımız Online İngilizce-TEEN grup derslerimizi; kendi yaş gruplarına hitap eden eğitim içerikleri ve metotlarıyla yüz yüze eğitim kalitesinde siz neredeyseniz oraya getiriyor.

Ezbere ve kalıplaşmış dil eğitimi üzerine değil, katılımı bol, interaktif bir eğitimle; okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratiği üzerine kurulu derslerimizle genç öğrencilerimizin bu 4 temel beceriyi edinmesi amaçlıyoruz.

Formu Doldurun

Eğitimlerle ilgili detay ve fiyat bilgisi almak için lütfen formu doldurun. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır.

X SİZİ ARAYALIM