Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Junior English

İngilizce öğrenmek için

Asla Erken Değil

Online Junior İngilizce Kursu, 3-6 yaş grubu çocuklara uygun materyal ve etkinliklerle eğlenceli bir şekilde İngilizceyi öğretme amacıyla geliştirildi.

Küçük yaşta dil öğrenmek, çocuklar için eğlencelidir. Çocukların zihinsel ve sosyal gelişimini destekler ve onlara ömür boyu sürecek özgüven kazandırır.

5 yaşından küçük çocuklar anadil dışında ikinci bir dil öğrenirken, beyinlerinin anadillerini öğrenirken kullandıkları bölümle aynı bölümü kullanırlar. Bu sayede daha ileri yaştakilerin yaşadığı hata yapma korkusundan da etkilenmezler. Erken yaşta anadili dışında bir dil öğrenen çocuklar, ileri yaşlarında farklı kültürlerle ilişki konusunda çok daha olumlu olurlar.

Junior Englis eğitimleri 3-6 yaş aralığında olan öğrenciler için hazırlanan bir
programdır.

Nasıl bir eğitim?
3-6 yaş grubundaki çocuklara özel bu eğitim; eğlenceli oyunlar, şarkılar ve etkileşime girebilecekleri çeşitli aktiviteler eşliğinde verilir.

Yaşlarına Uygun Eğlenceli Aktiveteler

Eğitimler, bu yaşdaki öğrencilerin severek katılacakları oyunlar, müzikler, görseller ve eğlenceli aktiviteler üzerinden verilir. Çocuğunuzun bir sonraki dersi iple çekeceğinden emin olabilirsiniz.

Bilişsel Gelişimi Destekler

Erken yaşa dil öğrenmeye başlamakla bilişsel gelişim arasında doğrudan ve pozitif bir ilişki vardır.

Özgüveni ve Sosyalleşmeyi Arttırır

Farklı yabancı diller sayesinde farklı kültürlerle tanışan çocuklar gelecekte çok daha özgüvenli, başarılı ve sosyal zekası yüksek bireyler olarak hayatlarına devam edeceklerdir.

Formu Doldurun

Eğitimlerle ilgili detay ve fiyat bilgisi almak için lütfen formu doldurun. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır.

X SİZİ ARAYALIM