Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

Ayrıcalıklar

Kur Dondurma Şansı

Hayatınızda planlananın aksine gelişen durumlarla karşılaştığınızda eğitime ara vermek isteyebilirsiniz. İngiliz Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, tüm öğrencilerine aldığı kuru 3 ay süreliğine dondurarak eğitim hakkını koruma avantajı sunar.

Yaşam Boyu Eğitim

Kurs biter ama gelişim bitmez! Dil eğitimini tamamlamış öğrencilerimiz için ücretsiz olarak sunduğumuz online kulüp etkinliklerimizle yaşam boyu ücretsiz dil geliştirme avantajı sunuyoruz.

Sınırsız Telafi Avantajı

Günlük hayatta herhangi bir nedenden ötürü kaçırdığınız dersler olabilir. Katılamadığınız derslerin tekrarına online eğitim sistemimiz üzerinden istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Ömür Boyu Erişim

İngiliz Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları tüm öğrencilerine ömür boyu erişim fırsatıyla, kurs materyallerine, kaynaklarına ve online eğitim sistemine daima erişim sağlayarak öğrencilerin istedikleri zaman tekrar yapma ve ilerleme kaydetmesine olanak tanır..

Formu Doldurun

Eğitimlerle ilgili detay ve fiyat bilgisi almak için lütfen formu doldurun. Eğitim danışmanlarımız 24 saat içerisinde dönüş yapacaktır.

X SİZİ ARAYALIM