Bir sorunuz mu var?
Mesajı gönderildi. Kapalı

İspanyolca Konuma Pratiği Eğitimi

4 5 üzerinden
4
6 yorumları

İspanyolca Konuşma Pratiği Eğitimi

Konuşmak bir dili öğrenmenin en kolay ve etkili yoludur. Eğer amacınız edebiyat okuyup akademik boyutta dilinizi geliştirmek yerine günlük hayat eksiksiz iletişim kurmak ise İspanyolca Konuşma Pratiği Kurslarımız tam size göre!

Tesol ve Celta sertifikalı  eğitmenlerimiz tarafından verilen bu eğitimler sizin kişisel ihtiyacınıza göre, sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde planlanır.

%100 öğrenme garantili eğitimlerimiz sonunda temel İspanyolca konuşma beceriniz ve kelime dağarcığınız gelişmiş, günlük hayatta zorlanmadan özgüvenle sohbet edip iletişim kurar hale gelmiş olursunuz.

Geç kalmayın, İspanyolca  pratiğinizi geliştirecek ve güvenle konuşmanızı sağlayacak İspanyolca Konuşma Pratiği Kurslarımıza şimdi katılın!

Konuşma pratiği dersleri genellikle haftada bir kez verilir, her ders 1 saat sürer.
Ders içeriği, öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre belirlenir, günlük yaşam konuları ve işle ilgili senaryolar üzerine odaklanılabilir.
Grup büyüklüğü genellikle 8 ila 15 kişi arasında değişir.
Dersler etkileşimli aktiviteler, drama etkinlikleri, tartışmalar ve sunumlar gibi çeşitli öğrenme yöntemlerini içerir.

Productivity Hacks to Get More Done in 2018

— 28 February 2017

  1. Facebook News Feed Eradicator (free chrome extension) Stay focused by removing your Facebook newsfeed and replacing it with an inspirational quote. Disable the tool anytime you want to see what friends are up to!
  2. Hide My Inbox (free chrome extension for Gmail) Stay focused by hiding your inbox. Click "show your inbox" at a scheduled time and batch processs everything one go.
  3. Habitica (free mobile + web app) Gamify your to do list. Treat your life like a game and earn gold goins for getting stuff done!


4
4 5 üzerinden
6 Derecelendirmeler

Ayrıntılı Değerlendirme

Yıldız 5
3
Yıldız 4
0
Yıldız 3
3
Yıldız 2
0
Yıldız 1
0

{{ review.user }}

{{ review.time }}
 

Daha fazla göster
Yorum bırakmak için lütfen giriş yapın
Kursu al
%100 Öğrenme Garantisi
Yapay Zeka Desteği
Online veya Yüzyüze
Ömür Boyu Erişim
İleri
X SİZİ ARAYALIM